Прозорість позабюджетного фінансування

Дата: 15 березня 2018 о 12:11, Оновлено 29 червня 2023 о 22:12

З метою покращення умов функціонування закладу загальної середньої освіти з 2015 року проводиться цілеспрямована робота щодо раціонального використання як бюджетних так і залучення позабюджетних коштів.

Заклад приймає добровільну благодійну допомогу спонсорів у вигляді матеріальних цінностей, будівельних матеріалів, а також виконання фізичними та юридичними особами ремонтних робіт, що сприяє забезпеченню нормальних умов функціонування всіх систем життєзабезпечення, створення безпечного освітнього середовища.

Благодійний фонд Громадська організація «Тепло дітям», який активно поповнюють ПАТ Мар’янівське, СФГ Цабій, СФГ Урожайне, СФГ Косташ, ТОВ Інтек Групп, ПСП Віра, ЗАТ «АгроДар-Україна Плюс», СФГ Медвєдь, ФГ "СВТ-Світанок", СФГ Колесник, забезпечує постійну підтримку та зміцнення навчально-матеріальної бази закладу загальної середньої освіти.

За рахунок благодійних коштів систематично закупляються будівельні матеріали для підготовки закладу до нового навчального року, а саме виконуються: поточні ремонти класних кімнат та коридорів, приміщень харчоблоку та їдальні; спортивної зали; заміна світильників спортивної та сцени актової зали, заміна вікон та дверей на енергозберігаючі склопакети, виготовлення інформаційних стендів, придбання для належної організації навчального процесу комп'ютерної техніки, телевізорів, мультимедійних проєкторів, принтерів та БФП, канцелярських товарів та витратних матеріалів, технологічного обладнання для харчоблоку, котельні, ремкомплектів для меблів, запасних частин, паперу, реєстраторів, фотопаперу, господарчих товари для обслуговування приміщення, тощо.

Колектив Мар'янівського ліцею імені Віктора Погрібного щиро вдячний Сосновському Івану Миколайовичу, Продаєвичу Олександру Анатолійовичу, Кравчук Євгенії Ігорівні, Косташу Сергію Миколайовичу, Басецькому Олександру Вікторовичу, Кордяк Надії Іллівні, Пацелі Анатолію Миколайовичу, Медвєдю Віктору Васильовичу, Жаданову Володимиру Станіславовичу за підтримку освіти на території Мар’янівської сільської ради, надання благодійної допомоги, зміцнення навчально-матеріальної бази закладу, сприяння створенню безпечного освітнього середовища.

Благодійна допомога ГО "Тепло дітям" для Мар'янівської ЗШ протягом 2015 року

Благодійна допомога ГО "Тепло дітям" для Мар'янівської ЗШ протягом 2016 року

Благодійна допомога ГО "Тепло дітям" для Мар'янівської ЗШ протягом 2017 року

Благодійна допомога ГО "Тепло дітям" для Мар'янівської ЗШ протягом 2018 року

Благодійна допомога ГО "Тепло дітям" для Мар'янівської ЗШ протягом 2019 року

Благодійна допомога ГО "Тепло дітям" для Мар'янівської ЗШ протягом 2020 року

Благодійна допомога ГО "Тепло дітям" для Мар'янівському ліцею протягом 2021 року

Благодійна допомога ГО "Тепло дітям" для Мар'янівському ліцею імені Віктора Погрібного протягом 2022 року

Благодійна допомога ГО "Тепло дітям" для Мар'янівському ліцею імені Віктора Погрібного протягом 2023 року

НОРМАТИВНО-ПРАВОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ:

ЗАКОН УКРАЇНИ "ПРО ОСВІТУ"№ 2145-VIII від 5 вересня 2017 року (Стаття 30. Прозорість та інформаційна відкритість закладу освіти)

На виконання листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 15.04.2011 №1/9-289 "Щодо оприлюднення інформації про використання благодійних та спонсорських внесків", з метою інформування громадськості стосовно ефективності та прозорості використання добровільних пожертвувань та їх бухгалтерського обліку на цій сторінці нашого сайту систематично розміщується інформація щодо залучення та використання благодійної та спонсорської допомоги у нашому закладі загальної середньої освіти.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.