Правила прийому до закладу освіти

Дата: 9 червня 2021 о 08:09, Оновлено 9 грудня 2021 о 11:56

Правила прийому до закладу освіти

Наказ МОН Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти

Витяг зі Статуту закладу (п.2.6):

Зарахування учнів до Мар'янівського ліцею здійснюється без проведення конкурсу і, як правило, відповідно до території обслуговування до початку навчального року за наказом директора навчального закладу.

Для зарахування учня  батьки або особи, які їх замінюють, подають заяву, копію свідоцтва про народження, медичну довідку встановленого зразка, особову справу (крім дітей, які вступають до першого класу), до старшої школи – документ про відповідний рівень освіти.

ОРГАНІЗАЦІЯ ПРИЙОМУ ДІТЕЙ ДО ПЕРШОГО КЛАСУ

Що потрібно взяти для подання документів дитини до 1 класу

1. Заява батьків про зарахування дитини у 1 клас (заяву батьки напишуть в день подання документів).

2. Паспорт одного з батьків дитини.

3. Копія свідоцтва про народження дитини.

4. Медична довідка дитини встановленого зразка (ОРИГІНАЛ)

«Медична карта дитини» (форма № 026/о), яка раніше зберігалась у школах та дитсадках, скасована: дані про стан здоров’я дитини не можуть бути відкритими і зберігатись поза межами медзакладу.

Право на медичну таємницю гарантує ст. 39-1. Закону України «Основи Законодавства України про охорону здоров’я» від 19.11.1992 № 2801-XII. «Пацієнт має право на таємницю про стан свого здоров'я, факт звернення за медичною допомогою, діагноз, а також про відомості, одержані при його медичному обстеженні. Забороняється вимагати та надавати за місцем роботи або навчання інформацію про діагноз та методи лікування пацієнта», - йдеться у Законі. Тож дані про стан здоров’я дитини можуть міститися виключно у «Історії розвитку дитини № ___» (Форма № 112/о ) - медичній картці, яка зберігається у закладі охорони здоров’я.

ЯКА ДОВІДКА ПОТРІБНА ДЛЯ ВІДВІДУВАННЯ ШКОЛИ

Перед вступом до школи дитина має пройти профілактичний огляд. Підля медогляду видається для надання медичному працівнику загальноосвітнього навчального закладу Форма № 0 086-1/о “Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду”. У разі, якщо дитина має певне захворювання, то за рішенням одного з батьків або іншого законного представника дитини, в цій довідці може бути зроблено відповідний запис. Відповідно, медичні працівники шкільних навчальних закладів володітимуть необхідною інформацією про стан здоров'я дитини.

Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років.

Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.

- Надання документів дитини до зарахування в 1 клас здійснюється батьками або особами, що їх замінюють.

- Присутність дитини при наданні документів не є обов'язковою, оскільки співбесіда з нею проводитись не буде.

Що потрібно придбати для першокласника:

- Шкільна форма не є обов`язковою для учнів;

- Спортивна форма та взуття;

- Портфель або рюкзак, що відповідають віковим та індивідуальним фізіологічним особливостям дитини;

- Елементарне канцелярське приладдя (ручки, олівці, фарби, зошити)

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.