Захист науково-дослідницьких робіт школярів

Date: 18 лютого 2019 о 21:10, Refreshed 21 лютого 2019 о 22:39

16 лютого проходив обласний етап захисту науково-дослідницьких робіт школярів у Малій Академії Наук. Конкуренція під час захисту робіт була високою - у конкурсі брали участь учні із кращих шкіл області. У кожній секції було близько 20 учасників, які показали високий рівень підготовленості.

Команда Маловисківського району дуже вдало представила наш інтелектуальний потенціал! Із трьох учасників Мар’янівської школи двоє отримали дипломи ІІ та ІІІ ступеня та один - диплом учасника. Злинська ЗШ №1 отримано 1 диплом ІІІ ступеня, Плетеноташлицька ЗШ – 1 диплом ІІІ ступеня, Оникіївської ЗШ – 1 диплом учасника ІІІ ступеня, Мануйлівський НВК – 1 диплом ІІІ ступеня. Усього у районі 6 переможців обласного етапу МАН. Це результат системної роботи наукових керівників команд, людей, які працюють на майбутнє, часто забуваючи про вихідні, святкові, про сімейні справи, відпочинок.

Щирі вітання учениці 11 класу Татар Ангеліні - переможцю конкурсу-захисту (ІІ місце) наукових робіт МАН з української мови. Три роки ця працьовита дівчина навчалась у МАН і щороку мала нагороди. Сподіваємося що навчання додало знань і допоможе їй у майбутньому.

Перший раз у конкурсі-захисті наукових робіт брав участь учень 9 класу Лизень Данило і заслужена нагорода ІІІ місце (секція математики, робота "Принцип Діріхлє у геометричних задачах"). Поздоровлення учаснику, що гідно презентував своє дослідження.

Жабко Владислав  уже не навчається у Мар'янівській школі, але щиро вітаємо з успіхами колишнього учня школи, який впевнено йде до мети, цінує своїх теперішніх і колишніх учителів. Цього року отримав гідне друге місце у конкурсі-захисті.

Перший раз брала участь у конкурсі захисті наукових робіт учениця 9 класу Берегова Віталіна (секція прикладна математика, робота "Правильні многогранники і філософська картина світу"), за що отримала диплом учасника. Віталіна дуже добросовісно готувалася і, як відзначили члени журі, її робота дуже перспективна!

Ці учні - гордість нашої школи, району, своєї родини! Ми Вами пишаємося! Хай щастить!

Щирі вітання та велика подяка вчителям, які підготували переможців - Соломині Ірині Анатоліївні та Руденко Валентині Олександрівні.