Олімпійці Мар'янівки знову кращі!

Date: 8 січня 2019 о 10:34, Refreshed 21 лютого 2019 о 22:58

Протягом листопада – грудня 2018 року 51 учень Мар’янівської школи із 274 учнів району взяли участь в ІІ етапі районному етапі Всеукраїнських олімпіад та посіли 17 призових місць із 93 учнів району, що складає 18% переможці району, у тому числі: 7 учнів (29%) – посіли перше місце, 5 – друге місце та 5 – третє.

Подяка шкільній олімпійській команді за перемогу у ІІ етапі Всеукраїнських олімпіад. Так, з української мови та літератури дипломом І ст. нагороджено Торчила Максима– учня 11 класу, дипломом ІІІ ст. нагороджено Семенець Анастасію – ученицю 7 класу (вч. Соломина І.А.), з математики дипломами І ст. нагороджено: Семенець Анастасію – ученицю 7 класу та Лизня Данила – учня 9 класу (вч. Руденко В.О.), з фізики дипломом І ст. нагороджено Сінельника Володимира - учня 7 класу, дипломом ІІІ ст. нагороджено Торчило Валерію – ученицю 8 класу (вч. Овсянников А.М.),  з біології дипломом ІІ ст. нагороджено Гибаленка Сергія – учня 8 класу, дипломом ІІІ ст. нагороджено Косташа Олександра – учня 10 класу (вч. Лось Г.В.), з інформаційних технологій дипломом ІІ ст. нагороджено: Модіна Дмитра – учня 10 класу (вч. Руденко О.А.), з інформатики дипломом І ст. нагороджено Модіна Дмитра – учня 10 класу, дипломом ІІ ст. нагороджено Лизня Данила – учня 9 класу (вч. Руденко О.А.), з правознавства дипломом ІІІ ст. нагороджено Торчила Максима – учня 11 класу (вч. Шеремет Г.П.), з трудового навчання дипломом І ст. нагороджено Пугаченка Станіслава – учня 9 класу, дипломом ІІ ст. нагороджено Боєчка Максима – учня 10 класу (вч. Шевченко Л.В.), з російської мови та літератури дипломом І ст. нагороджено Соломину Владислава – учня 9 класу, дипломом ІІ ст. нагороджено Швидкого Станіслава – учня 10 класу, дипломом ІІІ ст. нагороджено Пугаченко Альону – ученицю 11 класу (вч. Суржик Ю.Е.).

За підсумками ІІ етапу стали учасниками обласних олімпіад 6 учнів нашої школи із 17 учнів району,  а саме:

• з математики - Лизень Данило (9 клас) та Семенець Анастасія (7 клас) - вчитель Руденко Валентина Олександрівна;

• з укрмови - Торчило Максима (11 клас) - вчитель Соломина Ірина Анатоліївна;

• з інформатики - Модін Дмитро (10 клас) - вчитель Руденко Олексій Анатолійович;

• з росмови – Соломина Владислав (9 клас) - вчитель Суржик Юлія Едуардівна;

• з трудового навчання - Пугаченко Станіслав (9 клас) - вчитель Шевченко Леонід Валентинович;

Відповідно до рейтингу участі навчальних закладів району у ІІ етапі олімпіад  Мар’янівська школа посіла ІІ місце, після Злинської ЗШ №1, але щодо кількості учнів, які стали учасниками обласної олімпіади традиційно посіла І місце.

Бажаємо успіхів учасникам шкільної команди у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнських олімпіад. Чекаємо перемог.