Дистанційне навчання в ліцеї

Date: 15 лютого 2022 о 11:36, Refreshed 15 лютого 2022 о 12:00

Організація дистанційного навчання. Сучасні форми проведення

Міністерство освіти і науки України рекомендувало засновникам та керівникам закладів освіти перейти на дистанційну форму навчання. Це пов’язано з тим, що в країні розпочалася чергова хвиля захворюваності на коронавірус. Більш того, Омікрон часто вражає дітей — таких показників не було за попередні штами.

Відтак, дистанційне навчання з 1 до 14 лютого 2022 року запроваджено у закладах освіти Мар’янівської ОТГ відповідно до наказу відділу освіти від 31.01.2022 №8

Сьогодні вже організацією дистанційного навчання нікого не здивуєш, адже майже в кожному закладі освіти, враховуючи різні обставини, забезпечується таке навчання.

Не винятком є і наш ліцей. Інформаційно-комунікаційні технології  в закладі запроваджені вже досить давно, однак постійно щось змінюється, вдосконалюються навички, зацікавлюють інші форми, обираються нові, з’являються сучасніші сервіси, платформи, сайти тощо.

Дистанційне навчання, яке запроваджено з цього тижня в ліцеї проходить виключно у синхронному режимі відповідно розкладу. Навчальний матеріал акумульовано на платформі «Просвіта», де ведуться електронні класні журнали та учнівські щоденники, там же відповідно розкладу проводяться он-лайн уроки. До уроку вчителі додають різні матеріали: презентації, форми, відео, тестові завдання, які учні можуть опрацьовувати як онлайн, так і у зручний для них час, як домашнє завдання.

Вчителі при цьому працюють у навчальних кабінетах, які облаштовано комп’ютерною технікою, мультимедійними та SMART дошками, телевізорами та комп’ютерами для належної організації дистанційного навчання, візуалізації навчального процесу, використання мультимедіа. Усі навчальні приміщення закладу підключено до мережі Інтернет.

Однак, враховуючи, що цифровізація освітнього процесу просувається швидко, тож звичайно і комп’ютерна техніка і програмне забезпечення потребує постійного оновлення. Буде сучасне обладнання – буде якісніше забезпечуватись освітній процес. Але і на сьогодні педагогічним колективом забезпечується максимум можливостей для якісного, зручного, комфортного, сучасного освітнього процесу.

Фото можна переглянути за посиланням: онлайн уроки