Важливе для закладів загальної середньої освіти від МОН

Date: 28 січня 2022 о 09:13

Колеги, вітаю!
Сьогодні дізнавайтеь про типовий перелік засобів навчання та обладнання для кабінетів предмета «Захист України», завершується реєстрація на пробне зно-2022, а також про інші новини.
Розпочинаємо!

НАБУВ ЧИННОСТІ ТИПОВИЙ ПЕРЕЛІК ЗАСОБІВ НАВЧАННЯ ТА ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ НАВЧАЛЬНИХ КАБІНЕТІВ ПРЕДМЕТА «ЗАХИСТ УКРАЇНИ»

Набув чинності Типовий перелік засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів предмета «Захист України» закладів освіти, які забезпечують здобуття повної загальної середньої освіти.

Він визначає засоби навчання та обладнання, якими можуть бути оснащені кабінети предмета «Захист України» закладів освіти та міжшкільних ресурсних центрів. Перелік засобів навчання та обладнання визначено згідно з положеннями Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти та відповідних навчальних програм.

Кількість одиниць засобів навчання та обладнання для оснащення кабінету визначається відповідно до середньої наповнюваності класу (групи) та необхідності матеріального та методичного забезпечення освітнього процесу для реалізації навчальних програм з предмета «Захист України».

Докладніше про Типовий перелік читайте тут, із самим документом ознайомлюйтесь за посиланням

ЗАВЕРШУЄТЬСЯ РЕЄСТРАЦІЯ НА ПРОБНЕ ЗНО-2022

До 22 січня триває реєстрація осіб для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні 2022 року. Кожен охочий може зареєструватися на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Участь у пробному тестуванні дає змогу попрацювати з тестами, попрактикуватися в заповненні бланків відповідей, психологічно налаштуватися на проходження ЗНО, навчитися ефективно розподіляти час.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться 19 березня (з української мови, української мови і літератури) та 26 березня (з історії України, математики, математики (завдання рівня стандарту), біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов).

Якщо ви знаєте учнів, для яких пробне ЗНО є актуальним, але вони ще не зареєструвались, будемо вдячні, якщо нагадаєте їм про терміни реєстрації.

Деталі щодо пробного ЗНО, а також матеріали пробних тестувань попередніх років – у відповідному розділі на сайті УЦОЯО.

25 СІЧНЯ – ОГОЛОШЕННЯ РЕЗУЛЬТАТІВ ВИБОРУ ШКОЛАМИ ПІДРУЧНИКІВ ДЛЯ 9 КЛАСУ

25 січня о 10:00 відбудеться оголошення результатів вибору закладами загальної середньої освіти підручників для 9 класу, поданих на конкурсний відбір підручників (крім електронних) для здобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників у 2021-2022 роках (9 клас).

У зв’язку з епідеміологічною ситуацією та карантинними обмеженнями захід відбудеться в онлайн-форматі. Пряма трансляція здійснюватиметься на Youtube-каналі Інституту модернізації змісту освіти за посиланням.