Конкурс-захист наукових робіт МАН

Date: 24 грудня 2021 о 12:49, Refreshed 25 грудня 2021 о 07:08

Останній навчальний день першого семестру для здобувачів освіти Мар`янівського ліцею Мар`янівської ОТГ Новоукрїнського району був насиченим, цікавим, творчим та дещо клопітким, адже попри звичайного робочого дня, підготовки до новорічних свят, закінчення семестру у закладі проходив конкурс-захист наукових робіт МАН.

Дослідницька діяльність зацікавлює як учителів, так і учнів, адже така робота захоплює, надихає на творчість, стимулює до вивчення того чи іншого питання. До участі у конкурсі-захисті готувались восьмеро дослідників нашого ліцею. Усі роботи відзначались актуальністю, особистісним підходом, власним баченням, творчістю та інноваційністю.
Так Семенець Анастасія, учениця 11 класу презентувала дослідницьку роботу «Вибір оптимального математичного інструментарію для визначення висоти недосяжних об’єктів» (секція «Прикладна математика»), керівник Руденко В.О.
Косташ Даша, учениця 10 класу ділилась дослідженням «Синтаксис складного речення в художній прозі В.О. Погрібного» (за матеріалом збірки «Царина»), керівник Соломина І.А. Ці учениці брали участь в обласному конкурсі наукових проєктів «Інсайти сьогодення від юних дослідників Кіровоградщини» і вже їх роботи рекомендовані до участі у обласному конкурсі-захисті робіт МАН.
Творчими та цікавими були роботи Тининико Дар’ї, учениці 11 класу «Словотвірні особливості прізвищ сіл Арсенівка та Веселівка», Вербіцької Марії, учениці 11 класу «Особливості слово твору прізвищ села Мар`янівки Новоукраїнсокго району Кіровоградської області (1961 – 1975 рр.), Торчило Валерії «Лексико-семантичні, мотиваційні та словотвірно-структурні особливості прізвищ села Мар`янівки» (1928 – 1960 рр.), керівник Соломина І.А., вчителька української мови та літератури.
Учениця 9 класу Поліщук Руслана презентувала роботу «Я пришитий до неї нитками дощу» (за творчістю В.Погрібного»), керівник Ліщинська Т.О. та Рижук Анастасія, учениця 8 класу досліджувала історію нашої країни «Революція: 100 років надії та боротьби», керівник Шумко С.М.
Захоплюючою, сучасною та повчальною була колективна робота наймолодших учасників конкурсу-захисту, учнів шостого класу Сінельник Ангеліни, Прочакової Ліани, Сімонової Єви, Яковлєвої Юлії та Ткаліч Катерини «Математика та здоров’я», керівник Руденко В.О., вчителька математики, Заслужений вчитель України.
Учасників конкурсу-захисту вітав директор ліцею Руденко О.А.. та вручив грамоти дипломантам обласного конкурсу «Інсайти сьогодення».
Тож вітаємо юних дослідників та бажаємо їм вдалого захисту робіт на обласному етапі конкурсу-захисту.
Більше фото за посиланням: https://mar-zsh.e-schools.info/m/photoalbum/111704