Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо присвоєння імені Віктора Погрібного Мар’янівському ліцею, Мар’янівської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області

Date: 22 вересня 2021 о 16:48, Refreshed 17 грудня 2021 о 17:50

Відповідно до ст.8 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій» рішення про присвоєння закладу імені фізичної особи приймається на сесії Мар’янівської сільської ради.

Найменування організатора громадського обговорення - адміністрація Мар’янівського ліцею Мар’янівської сільської ради.

Трудовий колектив Мар’янівського ліцею Мар’янівської сільської ради, адміністрація та органи самоврядування ліцею ініціюють питання про присвоєння Мар’янівському ліцею імені Віктора Погрібного.

Перед оформленням подання про присвоєння ліцею імені Віктора Погрібного проводиться громадське обговорення, порядок якого затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 24 жовтня 2012 року №989.

Ім'я фізичної особи, що пропонується присвоїти юридичній особі, та обґрунтування такої пропозиції – Віктор Погрібний – поет і письменник, громадський діяч, заслужений журналіст України, нагороджений орденами «Знак Пошани», «За заслуги» 2 ступеня; медаллю «За трудову відзнаку», член Національної спілки журналістів України, Національної спілки письменників України.

Заходи з громадського обговорення будуть проводитись з 22 вересня по 22 листопада 2021 року  у Мар’янівському ліцеї, Мар’янівської сільської ради, а саме: засідання круглого столу (орієнтовно 28 жовтня), засідання педагогічної ради Мар'янівського ліцею (орієнтовно 12 листопада), обговорення на сайті Мар’янівського ліцею.

Участь у громадському  обговоренні можуть брати фізичні, юридичні особи, громадські об’єднання, що не є юридичними особами, можуть внести свої пропозиції подати:

• за адресою: 26240 Кіровоградська область Новоукраїнський район, с. Мар'янівка, проспект. Шатного, 28
  • на електронну пошту  навчального закладу mar_zsh@ukr.net

Термін прийняття пропозицій (зауважень): 22 вересня – 22 листопада 2021 р.

Консультацію з питань громадського  обговорення можна отримати за телефоном (05258) 5-45-53

Відповідальна особа за проведення громадського обговорення - директор ліцею Руденко Олексій Анатолійович.

Результати громадського обговорення буде оприлюднено на офіційному веб-сайті Мар’янівського ліцею. Результати громадського обговорення буде оприлюднено після громадського обговорення не пізніше, ніж через 14 днів після закінчення 22 листопада 2021 року громадського обговорення.