Виставка "Світ моїх захоплень"

Date: 17 березня 2021 о 07:36, Refreshed 12 квітня 2021 о 09:18
162 view

Весь минулий тиждень в актовій залі Мар'янівського ліцею проходила виставка, присвячена початку весни, захопленням та пошані до української історії.

Прийняти участь у виставці були закликані всі бажаючі: школярі, їхні батьки, рідні та знайомі, вчителі, небайдужі жителі села. Всього спільними зусиллями вдалося зібрати понад 150 експонатів. Серед представлених робіт були картини в різних техніках: вишивка, вироби, виготовлені з паперу та деревини, бісероплетіння тощо.

Були там і роботи наших дорогоцінних вчителів, які окрім праці знаходять час на дуже цікаві захоплення. Серед них хочемо виокремити картини Руденко Валентини Олександрівни, вишиті за допомогою кольорових стрічок та ікони Шевченко Алли Володимирівни, створенні технікою вишивання бісером. Також зі своїми роботами нас познайомили Кропивницька Ольга Михайлівна, Доренко Тетяна Миколаївна, Бакун Тетяна Олександрівна, Катана Валентина Дмирівна, Лось Галина Олександрівна. Багато експонатів було представлено від шкільної майстерні, за що дякуємо вчителю трудового навчання Шевченко Леоніду Валентиновичу,

Окрему увагу приділили неймовірним картинам, створеним за допомогою бісеру, вишивання та техніки папертоль, в авторстві Берегової Оксани Володимирівни.

Твори, що були представлені на виставці, вражають різноманітністю, самобутністю, оригінальністю. Всі роботи дуже гармонійно поєдналися для однієї справи - надихати відвідувачів.

Відкрити виставку нам допомогли учениці 10 класу. Вони провели екскурсію для перших гостей, розповіли про різні види людських захоплень та про власні хобі. Серед найперших гостей була начальник відділу освіти Суржик Юлія Едуардівна.

За тиждень, що виставка була відкритою, її відвідали всі учні школи, вчителі та всі бажаючі жителі села. По завершенні директор ліцею Руденко Олексій Анатолійович від імені закладу вручив подяки учасникам. Приїхав відвідати виставку та взяти участь у врученні подяк і сільський голова Флоря Андрій Володимирович зі своїм заступником сільського голови Кравченко-Бобринець С.Г., та начальником відділу культури та туризму Секмедин С.С.

Дякуємо всім, хто приєднався!