Міністерство освіти і науки пояснило, як вчителям вести класні журнали під час карантину.
Міністерство пропонує облікувати робочі година вчителя, який веде дистанційне навчання, відповідно до навчально навантаження та розкладу занять. Розклад занять та робочі години на час дистанційного навчання рекомендують максимально наблизити до звичайних.
Про це є в листі МОН до керівників освітніх департаментів та директорів шкіл.
“Рекомендуємо завершення заповнення шкільної документації, зокрема класних журналів у друкованому вигляді, відтермінувати до нормалізації епідеміологічної ситуації“, – зазначено в листі.
“Враховуючи те, що забезпечити виставлення оцінок та фіксації тем у журналі на паперових носіях за безпосередньої присутності учнів в режимі карантину не є можливим, виставлення оцінок та зазначення тем слід здійснювати відповідно до безпосередньо проведених навчальних занять у дистанційному режимі через електронні та інші наявні засоби“, – додали у відомстві.
Після закінчення дистанційного навчання оцінки слід буде перенести у звичайний класний журнал.
“Якщо технічні можливості не дозволяють провести оцінювання навчальних досягнень учнів дистанційно, рекомендуємо відтермінувати його проведення до завершення епідеміологічної ситуації”, – зазначили в МОН.
Окрім того, за рішенням закладу на час дистанційного навчання у класному журналі може зазначатися:
- тематика навчального матеріалу та домашніх завдань;
- форми роботи (онлайн-консультації, відеоуроки, скайп-конференції, тестування тощо).
Детальніше дивіться у документі нижче Завантажити документ
Нагадаємо, уряд запровадив карантин у закладах освіти з 12 березня до 3 квітня, щоб запобігти поширенню COVID-19.
МОН дало рекомендації щодо карантину через коронавірус, а також МОН спільно з МОЗ дали роз’яснення батькам, що таке коронавірус COVID-19, як зменшити шанси інфікування для дітей.
Телеканал “Рада” та Міністерство освіти і науки запускають щоденну трансляцію безкоштовних відеоуроків та онлайн-курсів.